В МІСТІ

Партія Шарія йде на місцеві вибори, щоб врятувати місто від корупції і бездіяльності влади і направити бюджет на благо твого міста.
Ми знаємо про всі проблеми, які не дають розвиватися твоєму місту:

ШАРІЙ

Махінації з тендерами, «дерибан» комунальної власності, марнотратство та «відмивання» бюджетних коштів. Ми будемо звітувати перед вами за кожну витрачену гривню з бюджету.
КОРУМПОВАНІСТЬ МІСЦЕВИХ ОРГАНІВ
1
Ми знаємо, як часто виникають аварійні ситуації, а якість послуг ЖЕКів критично низька. Ми знаємо, як розв‘язати проблеми конкретно в кожному місті та районі.
НЕЯКІСНІ ЖКГ-ПОСЛУГИ
2
Ми знаємо, що тебе дістали наркомани у дворах, з якими поліція нічого не може вдіяти. І знаємо, як страшно вечорами повертатися додому вздовж місцевих «наливайок», де повно «маргіналів», що так і намагаються образити або обікрасти. Твоя безпека повинна бути на першому місці!
ДОСТУПНІСТЬ НАРКОТИКІВ, А ТАКОЖ БАГАТО «НАЛИВАЙОК НА РАЙОНАХ»
3
Повірте, нас самих дратують переповнені смітники під будинком, які ніхто не вивозить, звалища, де бігають бродячі пси, та вбивчі викиди від місцевих заводів і ТЕЦ, що часто вимикають фільтри на ніч. Ми не живемо в іншій реальності, ми ходимо тими ж вулицями й дихаємо тим самим повітрям. Тому в наших, як і у ваших інтересах, усіма силами намагатися спільно розв‘язати ці проблеми. Це наша країна, ми тут живемо і тут жити нашим дітям.
ПОГІРШЕННЯ ЕКОЛОГІЇ, ЗРОСТАННЯ СТИХІЙНИХ ЗВАЛИЩ, ЗАБРУДНЕННЯ ПОВІТРЯ
4
Тут все просто — дурні та дороги. Ця проблема завжди актуальна для нашої країни. Дурням будемо вправляти мізки — контролювати та, за можливості, прибирати їх від влади. Також будемо самі контролювати якість доріг і робити так, щоб виділені гроші реально йшли на ремонт, а не осідали у кишенях чиновників.
НИЗЬКА ЯКІСТЬ ДОРІГ ТА ЇХ НЕДОБРОСОВІСНИЙ РЕМОНТ
5
Ми бачимо зростання страху серед людей, коли поліція не діє, даючи злодіям і бандитам «повний карт-бланш». Ми будемо робити все від нас залежне, щоб на вулицях вашого міста панували НЕ беззаконня і хаос, а безпека та порядок.
БЕЗПЕКА І НИЗЬКА КІЛЬКІСТЬ РОЗКРИТИХ ЗЛОЧИНІВ
6
Так, це наша реальність, але, навіть не бувши при владі, «Партія Шарія» вже почала її міняти: саджала дерева, проводила суботники, своїми силами ремонтувала дахи будинків, майданчики та лавки. Уявіть, як сильно зростуть наші можливості робити це, коли у нас з'явиться фінансування.
ЗАНЕДБАНИЙ БЛАГОУСТРІЙ: ЗАХАРАЩЕННІ ПАРКИ, ВІДСУТНІСТЬ ВЕЛОДОРІЖОК, ПОГАНЕ ОСВІТЛЕННЯ НА ВУЛИЦЯХ, РОЗБИТІ ТРОТУАРИ ТОЩО
7
Це вища безвідповідальність влади — втілити все вищезгадане, обернувши це яскравою стрічкою «медичної реформи». Нам не потрібні гарні звіти про «успішні проєкти» — нам потрібно, щоб поруч з вашим будинком була нормальна лікарня з нормальними лікарями. Поруч, а не за 100 кілометрів або в іншому кінці міста! І ми зробимо все можливе та залежне від нас, щоб вам цю лікарню забезпечити.
ЗАКРИТТЯ МЕДУСТАНОВ: ЛІКАРНІ, АМБУЛАТОРІЇ, ТУБДИСПАНСЕРИ, ПСИХІЧНІ ЛІКАРНІ
8
Дерева — це легені міста. Зменшення їхньої кількості призводить до погіршення екологічної ситуації. Ми обіцяємо саджати дерева і вимагати негайного закриття тих будівництв, ліцензії на які просто придбали, а людей, що живуть поруч, поставили перед фактом: «Тут зводять будинок, і вас ніхто не питає, чи хочете ви цього». Ми запитуємо! І ми разом з вами будемо з цим боротися.
НЕЗАКОННІ ЗАБУДОВИ, А ТАКОЖ ЗАБУДОВИ ІСТОРИЧНИХ ЧАСТИН МІСТА ТА ЗЕЛЕНИХ ЗОН
9
Ми щодня їздимо на роботу та у своїх справах, і також як і ви бачимо всі ці застарілі автобуси, завищену вартість проїзду, нерегулярний графік роботи транспорту тощо. Але це тільки верхівка айсбергу. А в глибині ми бачимо корупцію при отриманні ліцензій, непрозорі закупівлі, маніпуляції з оплатою праці тощо. І ми почнемо реформувати цю галузь саме знизу, з кореня проблеми, щоб зверху, у своєму звичайному житті, ви побачили реальний результат.
ГРОМАДСЬКИЙ ТРАНСПОРТ
10
Ми провели анкетування і опитали понад 170,000 респондентів, щоб виявити які проблеми насправді актуальні для українців.
Ми розуміємо, що проблем насправді значно більше, і будемо працювати над запитами людей в кожному конкретному регіоні.
Ми опублікували тільки ТОП-10 проблем, на яких максимально сфокусуємось, як Партія, щоб бути найбільш ефективними і не обіцяти «все і відразу», як це роблять типові політики.
Мы знаем, как тебе надоели бла-бла-бла от политиков, по этому мы ничего
не обещаем, мы уже начали делать. Присоединяйся, твой город этого заслужил!
Ми знаємо, як тобі набридло бла-бла-бла від політиків, тому ми нічого не обіцяємо, ми вже почали робити це. Приєднуйся, твоє місто цього варте!
Вище ми опублікували ТОП-10 проблем, з якими стикаються люди у всіх містах нашої країни. Але ми чітко розуміємо, що кожне конкретне місто - це особливий маленький світ, зі своїми потребами і проблемами, властивими тільки йому.
Програма міст
Складаючи передвиборчу програму Партії Шарія ми опитали 170 тисяч * людей методом анкетування.
Тому нижче ми наводимо окрему програму Партії Шарія для кожного конкретного міста. Вибирайте своє місто і читайте наші пропозиції щодо поліпшення його життя!
*Опитування проводилося з 01.08.2020 по 10.08.2020
Мы знаем, как тебе надоели бла-бла-бла от политиков, по этому мы ничего
не обещаем, мы уже начали делать. Присоединяйся, твой город этого заслужил!
Олександрія
Новомосковськ
Білгород-Дністровський
Мы знаем, как тебе надоели бла-бла-бла от политиков, по этому мы ничего
не обещаем, мы уже начали делать. Присоединяйся, твой город этого заслужил!
Ми знаємо, як тобі набридло бла-бла-бла від політиків, тому ми нічого не обіцяємо, ми вже почали робити це. Приєднуйся, твоє місто цього варте!
ТОП-6 ПРИЧИН ГОЛОСУВАТИ ЗА ПАРТІЮ ШАРІЯ
1. За партією не стоять олігархи
2. Партією керує людина, яка ніколи не була у владі
3. Ми єдині дбали про українців, навіть коли не були партією
4. Проживши багато років в Європі, Шарій хоче, щоб українці почали жити, а не існувати
5. Партійці Анатолія - не еліта, а провідники ваших бажань в ваших місцевих радах
6. В партії жорстка дисципліна, і якщо депутат не виправдовує ваших надій - ми його відкликаємо

Стати волонтером

Опишіть проблему

Щоб якомога більше людей дізналося про те, що протидіяти корупції реально. Давай разом повернемо бюджетні гроші в бюджет твого округу!
Поділися нашою програмою в Facebook
Поделитесь
нашей программой
в Facebook