ПОЛІТИЧНІ ПРИНЦИПИ ПАРТІЇ ШАРІЯ ДЛЯ ПРИХИЛЬНИКІВ, АКТИВІСТІВ І КАНДИДАТІВ У ДЕПУТАТИ

Партія Шарія та члени всієї її команди вважають Крим і непідконтрольні території Донецької і Луганської областей частиною України.
Партія Шарія — проукраїнська організація, для якої вищою метою є побудова щасливої і комфортної держави і суспільства для життя кожного громадянина.
Ми поважаємо українські державні символи і українську мову. Разом з цим, ми з повагою ставимося і до мов національних меншин.
Ми однаково раді в своїй команді молодим або досвідченим людям з різними поглядами, але ми не вітаємо професійних партійних перебіжчиків, які щороку кардинально змінюють свою позицію, в залежності від політичних трендів.
Кандидати в депутати різних рівнів від Партії Шарія обов'язково будуть проходити спеціальну перевірку на предмет відповідності нашим принципам і позиції.
Щоб долучитися до нашої команди ви зобов'язані розповісти нам про всі факти своєї біографії, які так чи інакше вплинуть на політичний імідж партії.
Ми не вітаємо бунти, опозиційні рухи всередині партії, конфлікти і розхитування. Партія Шарія поважає позицію і думку кожного учасника команди, але перш за все ми поважаємо командну гру.
Будь-які спроби порушення цих принципів будуть жорстко припинятися.
1
2
3
4
5
6
7
8