Анатолій Шарій

Шарій не жене, а наздожене!
Лідер Партії Шарія

Анатолій Шарій

Шарій не жене, а наздожене!
Лідер Партії Шарія
Я - Анатолій Шарій. Більшість з вас знають мене як журналіста-розслідувача, блогера і критика української влади. Ви могли бачити мої розслідування про корупцію правлячої верхівки, викриття брехливих політиків і ЗМІ.
З кожним днем ​​число моїх прихильників і однодумців росло. Зараз на мій канал підписані понад 2 млн осіб, а в сумі мої відео зібрали понад 2,3 млрд переглядів.
До нашої думки прислухаються на найвищому рівні. Наприклад, ми домоглися звільнення консула-антисеміта в Гамбурзі, причому ця історія потрапила на сторінки найбільших світових ЗМІ.
Привiт
За останні п'ять років мені вдалося стати першим політичним блогером України, який отримав золоту кнопку YouTube. Я багато разів визнавався провідним лідером думок в соцмережах і очолював списки блогерів по залученості підписників в обговореннях.
Перший політичний блогер України
Лідер думки
Дізнатися більше про ситуацію
ШАРІЙ
АНАТОЛІЙ
2.1 млн.
підписникiв в YouTube
Ми змогли серйозно підірвати рейтинг Петра Порошенка перед президентськими виборами. Завдяки нашим спільним зусиллям Порошенко дійшов до відвертої істерики, почав зривати шапки і щипати людей за питання про Шарія.
Крах Порошенко
54,7%
16%
1й тур Президентських виборів в Україні 2014 року
дослідження за 29 травня - 3 червня 2019 року
Тому що ми зрозуміли, що є певна “стеля”. Ми навчилися досягати таких речей, за якими спостерігала вся країна, причому не тільки наша. Можна сказати, спостерігав весь світ.
Чому ми почали цей рух?
Ми навчилися досягати своїх цілей і хочемо перенести це вміння в Раду!
З повагою, Анатолій Шарій!
Біографія Анатолія Шарія

Шарій Анатолій Анатолійович є відомим журналістом-розслідувачем, відеоблогером і бізнесменом, народився 20 серпня 1978р. в Києві. В Україні став широко відомий завдяки статтям і відео сюжетів, які мають соціальну і політичну спрямованість. А. Шарій заснував свою партію ППШ і є її головою з 5 червня 2019 року. Також блогер організував політичну партію «Партія Шарія».


А.Шарій отримав освіту в Київському вищому танковому інженерному училищі. Його журналістська діяльність почалася з 2005 року. У 2008-2011 роках є автором публікацій про організовану злочинність в Україні. Після того, як статті були опубліковані, блогер піддався замахів, загрозу життю, судовим позовам. Журналіст був змушений попросити допомоги у ЄС.

У 2017 році А.Шарій одружився з Ольгою Бондаренко. На цей час вони разом займаються просуванням свого сайту Шарій.нет, офіційного каналу на Ютуб. У 2017 році Анатолій отримав нагороду «Золоту кнопку», як володар 1 млн аудиторії на своєму каналі в інтернеті. У 2019 число підписників на його сторінці склало понад 2 млн. Як висловився про це Володимир Познер: “Шарія можна назвати справжнім журналістом-розслідувачем, який називає лопату лопатою".

На сьогодні, Анатолій Шарій вирішив взяти участь в парламентських виборах, але члени ЦВК заборонили йому балотуватися в народні депутати. Попри це, його партія ППШ офіційно зареєстрована і налічує 29 членів. На своєму офіційному сайті https://ua.sharij.com.ua/ блогер закликає вступати в його партію, а також допомогти йому зі створенням логотипу і слогану для політсили.