Падіння Порошенко: Як Шарій «знищив» рейтинг колишнього президента

54,7%
16%
I тур Президентських виборів в Україні 2014 року
дослідження за
29 травня - 3 червня 2019 року
Порошенко
VS
Шарій

Як YouTube-блогер Шарій
змінив хід передвиборної кампанії

Шарій постійно критикував і висміював Порошенка, його пафосні виступи. Наприклад, після отримання безвізу Порошенко понад 20 разів «остаточно попрощався» з імперією, і Шарій зробив добірку таких заяв:
Конструктивна критика
Порошенко ніколи не вмів гідно сприймати критику і всіляко її подавлював: заарештовував, звинувачував, залучав для цькування різних блогерів. На каналах Порошенко стали говорити, що Шарій - злочинець.
У відповідь Шарій лише посилив критику Порошенка. Президенту не допомогли ні блогери, ні відверта брехня, ні спроби знайти Шарія через офіс Google і заглушити його в YouTube.
В цьому році протистояння стало ще жорсткіше. На одному з мітингів у Порошенка запитали, чому він переслідує Шарія. Президент у відповідь заявив, що Шарій - не український журналіст і працює на Росію. Канал Порошенко виклав в твіттері ролик з Шаріем, що пердить.
Після цього Шарій оголосив флешмоб і запропонував усім охочим ставити Порошенку те ж саме запитання. Кожна поява Порошенка на публіці стала супроводжуватися вигуками «Чому ви переслідуєте Анатолія Шарія?». Порошенко відповідав одноманітно: він негідник, нікому не цікавий, грошей вам за запитання не заплатить.
Далі більше. Порошенко дійшов до відвертої істерики.
Він особисто вибивав телефони з рук, а одного разу смикнув чоловіка за ніс і зняв з дівчини шапку.
Шарій тим часом публікував розслідування про Порошенка, які серйозно били по його рейтингу. Виявилося, що завод Порошенка займався махінаціями з технікою для армії, а в передвиборчому штабі президента займаються незаконною діяльністю.
у відповідь
Новий етап
На президентських дебатах Порошенко попросив Володимира Зеленського не ставити питання про Шарія, але той все одно запитав про шапки і носи.
Порошенко програв вибори Зеленському, а наша нова задача - не допустити проходу експрезидента і його подільників в Раду.
Запитання від Зе! Презедента
2019
2019
Чому ви переслідуєте Анатолія Шарія?
Чому ви переслідуєте Анатолія Шарія?
Чому ви переслідуєте Анатолія Шарія?
Почему вы преследуете Анатолия Шария?
Почему вы преследуете Анатолия Шария?
Чому ви переслідуєте Анатолія Шарія?
Чому ви переслідуєте Анатолія Шарія?
16%
дослідження за
29 травня - 3 червня 2019 року
-38,7%
Що вийшло врешті решт?
ПІДСУМОК
Переслідування з боку Порошенка
← дивись відео тут
Флешмоб від Шарія
Істерика президента
Скандал між Шарієм і Порошенко

Відомий блогер і журналіст Анатолій Шарій провів своє власне розслідування щодо дій експрезидента Петра Порошенка.
На своєму офіційному каналі медіаексперт опублікував матеріали і факти, що стосуються схем різних операцій.

Скандальні розслідування в оборонній і підприємницькій сферах

А. Шарій в ході власного розслідування щодо корупційної схеми в оборонній промисловості, пред'явив факти того, що підприємство експрезидента П. Порошенко було задіяно в марнотратстві бюджету держави. Дане відео було опубліковано блогером 6 березня на його офіційному каналі. Як докази виступили переговори і оформлення договорів, в яких зазначено, що Київський бронетанковий завод купив у фірми Порошенко різні товари на суму 25 млн. Хоча фактично дану продукцію не виготовляють на заводі.

Наступний скандал між Порошенком і Шарієм стосується офшорів в Панамі. В ході журналістського розслідування було з'ясовано, що основною метою для перебудови організаційної структури фірми «Рошен» була мінімізація оподаткування. Це стало необхідним для того, щоб отримувати більший прибуток або мати можливість продати компанію без сплати податків. Однак, експрезидент заявив, що створення офшору було необхідним для того, щоб передати управління компанією в «сліпий траст» фірмі в Нідерландах.

Чергова бійка сталася під час інтерв'ю між журналісткою і Порошенко. Представниця преси задала експрезиденту питання про те, коли він перестане переслідування щодо блогера А. Шарія. У відповідь П. Порошенко відповів, що його не цікавить доля журналіста. Після цього представник охорони президента забрав телефон у дівчини.

Варто нагадати, що Анатолій Шарій виїхав з України в ЄС і отримав статус біженця. А 5 червня опублікував повідомлення про заснування своєї партії ППШ, яка братиме участь в парламентських виборах 21 липня.
Приєднуйся до Партії Шарія!
Тобі теж набридло, що депутати збагачуються коштом народу?
Ти один з нас якщо:
Ти теж хочеш контролювати владу своєї країни
Хочеш і знаєш як допомогти розвитку України