Політичні репресії проти Партії Шарія
ШАРІЙ.
ЗЕЛЕНСЬКИЙ.
Як і чому молода опозиційна партія знищила рейтинг президента-відступника
ПРОТИСТОЯННЯ
ПРОТИСТОЯННЯ
75%
21%
23 квітня 2019
23 квітня 2021
Партію Шарія створили, як інструмент контролю влади, яка прийшла на зміну режиму Порошенко. На жаль, Володимир Зеленський зрадив своїх виборців і перетворився в погіршену версію Порошенко. Партія Шарія була змушена перейти в жорстку, принципову опозицію до Зеленському та «Слугу народу».
Зеленський виявився ще більш образливим і віроломним, ніж Порошенко. Обгрунтована і аргументована критика приводила його в лють. Він набагато легше, ніж Порошенко, йшов на порушення закону і вживав брудних прийоми для боротьби і усунення політичних опонентів. Режим Зеленського знищив залишки поваги до прав людини на території України.
Партія Шарія та її лідер Анатолій Шарій внесли вирішальний внесок у оприлюднення правди про злочини влади при Зеленський. У відповідь Офіс президента розгорнув проти ППШ справжню війну аж до спроб фізичного усунення членів партії і її лідера. Крім фізичного насильства Зеленський і його команда намагалися заборонити Партію Шарія за допомогою незаконних маніпуляцій.
ППШ - ІНСТРУМЕНТ КОНТРОЛЮ
ОБРАЗА ЗЕЛЕНСЬКОГО
ПОМСТА
6
Проектів для людей в Україні
Запущена платформа Відгук, Яшарю, і тд
9
4 спроби заборони "Партії Шарія"
5 кримінальних справ було відкрито проти Анатолія Шарія з урахуванням відновлення справ 2012 року
В цифрах:
Головні тези:
2020
2021
Прихід Партії Шарія у владу
Восени 2020 року Партія Шарія отримала депутатські місця в міськрадах 9 українських міст (Харків, Чугуїв, Куп'янськ, Запоріжжя, Маріуполь, Краматорськ, Одеса, Чорноморськ, Миколаїв), а також облраді і райраді Одеської області. Депутати ППШ почали активно працювати з проблемами виборців. Це дуже здивувало простих українців, які давно перестали чекати від депутатів міськрад якихось реальних дій. Рейтинг партії почав впевнено рости.
Паралельно з роботою депутатів ППШ і рішенням повсякденних проблем українців, Анатолій і Ольга Шарій продовжували публікувати розслідування злочинів режиму Зеленського, висвітлювали шахрайські схеми Офісу президента, а також використання владою неонацистських угруповань для боротьби з опозицією.
На початку 2021 року Партія Шарія провела акцію «Наш газ. Наша земля. Наші труби ». Депутати та активісти ППШ виступили проти тарифного геноциду, розпочатого урядом Шмигаль. Юристи партії розробили ефективну стратегію зниження цін на газ для населення і почали працювати над поверненням в комунальну власність газових комунікацій, незаконно захоплених приватними облгазами.
Це ще сильніше підняло рейтинг партії і її керівників.
АКЦІЯ
Наш газ. Наша земля. Наші труби
Дивитися відео з акції
У лютому СБУ звинуватила Анатолія Шарія в державній зраді і оголосила його в розшук, прекрасно знаючи, що Анатолій живе в ЄС в статусі політичного біженця.
Потім Міністерство юстиції, під тиском Служби безпеки України, подало в суд з вимогою заборонити Партію Шарія.
ТИСК
Обвинувачення СБУ
Дивитися відео:
Незважаючи на тиск і політичні репресії Партія Шарія продовжила активно працювати в інтересах своїх виборців. Депутати і члени ППШ вели і продовжують вести активну боротьбу за свободу слова і права людини в Україні. Анатолій Шарій і його команда домоглися виходу цілої серії розслідувань про злочини режиму Зеленського в Європейських ЗМІ.
Спроби заборонити Партію Шарія
Однофамільця нашого лідера погрозами і підкупом змусили подати на ППШ
в суд за використання прізвища в назві партії
На Партію Шарія завели кримінальну справу за те, що члени партії безкоштовно передали українським лікарням апарати ШВЛ під час пандемії Ковід
За картинку України без Криму ППШ звинуватили в посяганні на територіальну цілісність країни
На партію завели кримінальну справу за спробу платити в Україні податки
ППШ звинуватили у відмиванні грошей і завели кримінальну справу
Партію звинуватили у використанні комуністичної символіки і хотіли закрити через суд
«Злочини», які, за версією Зеленського, зробила Партія Шарія
Захист прав російськомовних українців
Боротьба за зниження комунальних платежів для населення
Безкоштовна допомога лікарням і хворим Ковідом
Оприлюднення правди
про злочини влади
Боротьба за свободу слова і дотримання конституції України
Боротьба з неонацистськими угрупованнями
FAKE
FAKE